Firmamız, sektöründe lider konumda olan ve müşterileri tarafından kabul gören ve takdir toplayan ürünler ve hizmetler sunmaktadır. Malzeme kalitesi, rekabetçi fiyatlar ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla rakipleriyle başarılı bir şekilde rekabet edebilmektedir. Güneşi kırma ve ısı kayıplarını etkili bir şekilde azaltmak için, %60 oranında UV ışınlarını filtreleyebilen cam seçenekleri kullanılmaktadır. Sistem, tam güneş kontrolü sağlamak için içerisine yatay olarak çalışabilen çatı içinden veya dıştan motorlu tente sistemleri eklenerek güneşli günlerde sorunsuz kullanım imkanı sunmaktadır. Standart olarak su tahliye sistemi bulunmaktadır. Açılır cam çatı sistemleri kolay kullanılabilir ve güvenli bir şekilde çalışan sistemlerdir. Olumsuz hava koşullarında bile kullanılabilir dış mekanlar yaratmaktadır. Restoranlar, kafeler, teraslar, çatılar, havuzlar, kış bahçeleri ve sigara içilen alanlar gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Ürünlerimiz tamamen kendi üretimimiz olup istenen boyut ve ölçülerde giyotin cam ve cam çatı sistemleri üretebilmekteyiz. Ürünümüzü kullanmak istediğiniz mekanda ölçü almak ve fiyat teklifi istemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • check-icon.png
  Restoranların teras veya açık alanlarında Rolling Roof sistemleri kullanarak müşterilere güneşli havalarda rahat ve keyifli bir ortam sunulabilir.
 • check-icon.png
  Cafe: Cafelerin açık alanlarında Rolling Roof sistemleri kullanarak müşterilere güneş kontrolü ve hava koşullarından korunma imkanı sağlanabilir.
 • check-icon.png
  Havuz: Havuz alanlarında Rolling Roof sistemleri kullanarak güneşin zararlı etkilerini azaltmak ve kullanıcıların konforlu bir şekilde güneşlenmelerini sağlamak mümkündür.
 • check-icon.png
  Kış Bahçesi: Kış bahçelerinde Rolling Roof sistemleri kullanarak mekanı hava koşullarından izole edebilir ve yılın her döneminde kullanılabilir hale getirebilirsiniz.
 • check-icon.png
  Çatı: Binaların çatı bölümlerinde Rolling Roof sistemleri kullanarak açılır-kapanır cam çatılar oluşturulabilir ve mekanın kullanılabilirliği artırılabilir.